желатинові капсули
50 грн.
Ціна за упаковку
Виробник: Евро Союз
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 467633015
Stock Instock

Желатинові капсули

Міжнародна назва: Capsule (pharmacy)

Пропонуємо Вашій увазі желатинові капсули в асортименті: як прозорі, так і різних кольорів, всі розміри в наявності, капсули 00, 0, 1, 2, 3, 4, 5

Є шлунково-розчинні й кишковорозчинні, зверніть увагу, капсули 0 і 00 прозорі продаються в споживчій фасовці, інші види від 1 ящика.

Ціна за упаковку:

50 штук - 50 грн

100 штук-70 грн

500 штук-200 грн

1000 штук - 335 грн

70000 штук - 450 доларів США

Фото капсул оригінальні, є всі кольори.

Желатинові капсули купити Україна, оптом / Megachem

При виникненні потреби купити желатинові капсули для фармакологічних препаратів або добавок, скористайтеся нашими послугами. Ми продаємо желатинові капсули, ціна залежить від кількості - невеликий пакет або ж оптом.

Желатинові капсули (порожні)

Желатинові капсули - це дуже поширений метод, який використовується для прийому фармакологічних препаратів, трав'яних добавок, вітамінів або ваших власних сумішей дієтичних добавок.

Желатин - це оригінальний матеріал, з якого виготовляють порожні капсули, а також найпопулярніший. Його отримують з побічного продукту тваринного походження, відомого як колаген. Отримують з органів і сполучних тканин тварин. Це часто відштовхує деяких людей, у яких є дієтичні або релігійні проблеми зі споживанням побічних продуктів тваринного походження, однак існують переваги прийому цієї форми капсул.

Властивості желатинових капсул

Желатинові капсули швидко розчиняються в шлунку, що сприяє швидкому вивільненню вмісту.

Переваги:

  • відносно низька вартість

  • відпрацьована технологія

  • хороша стабільність

В наш час є основним продуктом капсульної лікарської форми.

Характеристика желатинових капсул

Найбільш очевидною характеристикою є те, що вони дешевші, більш поширені, ніж овочеві капсули. Це важливий фактор, який покупці беруть до уваги при виборі між двома формами. Особливості:

  • легко приймаються преорально

  • допомагають маскувати запахи й добавки з неприємним смаком

  • легко розчиняється після перетравлення

Також доступні в різних розмірах 3, 2, 1, 0, 00 і 000.

Як зберігати желатинові капсули

Капсули завжди слід зберігати в прохолодному і сухому місці, щоб вони не розтріскалися і не деформувалися. Оптимальна температура желатинових капсул становить 15 -25 град. при відносній вологості 35-65%. Якщо капсули зберігаються в належних умовах, вони можуть зберігатися до п'яти років до закінчення терміну придатності.

Застосування желатинових капсул

Ця форма порожніх капсул - дуже зручний і простий спосіб прийому порошкоподібних препаратів. Якщо у вас немає проблем з прийомом побічних продуктів тваринного походження і ви не використовуєте капсули для прийому рідини або гелю, желатинові капсули, ймовірно, будуть для вас правильним вибором. Желатинові капсули купити в Україні просто, наш сайт володіє зрозумілим інтерфейсом, а надійні консультанти завжди раді допомогти.

Характеристики
кількість 50 шт.
Кількість в упаковці 100
склад желатинові капсули
смак без смаку
упаковка щільний поліетиленовий мішок
Форма випуску капсули
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре