Залізо хлористе 6-водне
55 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Alwernia
Країна виробник: импорт
Модель: 221231353
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

залізо хлористе 6-водне
Застосування:
- Водні розчини хлориду заліза застосовують головним чином в якості коагулянту в установках очищення каналізаційних і промислових стічних вод, а також при обробці активного мулу. Хлорне залізо чудово усуває запах шляхом зв'язування сірководню. Завдяки специфічним властивостям, хлорне залізо добре зарекомендувало себе як коагулянт для обробки стічних вод м'ясокомбінатів, птахофабрик, харчових проізиодств, металургійних і машинобудівних заводів, шкіряних фабрик і ін.
- Водні розчини хлорного заліза мають м'якими травильними властивостями, тому їх застосовують для травлення друкованих плат, мідної фольги і металевих деталей перед нанесенням гальванічних покриттів.
- Хлорне залізо застосовують у виробництві будівельних матеріалів в якості добавки до портландцементу для прискорення процесу схоплювання. Водо-цементне відношення (В / Ц) рекомендується в межах 0,4 - 0,5. Добавка хлорного заліза дозволяє підвищувати значення В / Ц. Добавка хлорного заліза підвищує міцність бетону. Розчин хлориду заліза використовується також як компонент сировинного складу для виготовлення силікатної цегли; гідроізоляційна добавка в розчин при проведенні будівельних робіт.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре