Залізо (II) сірчанокисле Ч
4 500 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272103
Stock Instock
Залізний купорос застосовується при збагачення багатосірнисті вугілля в промисловості (в якості середовища), витяг корисних компонентів з руд.
Залізо (II) сірчанокисле (сульфат заліза, сірчанокисле залізо) - мінеральна сировина, добавка або реагент в різних галузях промисловості.
Залізний купорос застосовується
при збагачення багатосірнисті вугілля в промисловості (в якості середовища), витяг корисних компонентів з руд. Застосовується при виготовлення ізоляційних матеріалів.
як сировину при отриманні Феррон і Феррі-гіпсу (суміш гідратів оксидів заліза і гіпсу з наповнювачем). Цей матеріал придатний для теплової ізоляції хімічної апаратури.
при виготовлення будівельних плит. Залізний купорос застосовується при виробництво залізо-нікелевих акумуляторів.
для боротьби зі шкідниками садів і слимаками, знищення мохів та лишайників, грибкових спор (залізний купорос в садовотстве).
для живлення рослин, як каталізатор в утворенні хлорофілу (залізний купорос в садівництві). Залізний купорос застосовується для хімічної меліорації грунтів.
при очищення промислових і стічних вод від хромових і ціаністих солей.
при приготуванні мінеральних фарб (берлінська лазур), виготовлення чорнила, фарбування вовни в текстильній промисловості (в якості протрави) , фарбування шкір (у шкіряній промисловості).
Фасовка
Од. вим.
500
кг <
Характеристики
упаковка мішки 25 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре