ЖКП 11:37
20 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: ЧеркассыАзот
Країна виробник: Украина
Модель: 616277433
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000.

Рідке комплексне, концентроване, безнітратний, азотно-фосфорне добриво. Не містить токсичних домішок і радіоктівних речовин. Застосування
Високоефективне добриво. Використовується на будь-яких грунтах для основного внесення і підгодівлі. Вноситься під плодово-ягідні, овочеві, зернові та декоративні культури. Добре засвоюється рослинами. Рівномірно розподіляється в грунті. Може використовуватися в умовах відкритого і закритого грунту. Є базовим розчином для отримання рідких поживних смесей.Может вноситься спільно з МЕ, пестицидами, гербіцидами та іншими добривами. Транспортується: залізничним транспортом у спеціальних цистернах; автоцистернах; в судах (танкерах) Упаковка:
Поліетиленові каністри (ємністю 10, 3 і 0,5 л) .Возможен розлив в тару споживача. Технічні характеристики Норма Зовнішній вигляд Прозорий розчин із зеленувато-блакитним відтінком. Щільність 1,40 +/- 0,03 В'язкість при 20 ° C max 50 мПа * с Температура кристалізації не вище -18 ° C Масова частка в%, не менше: азоту (N) 10 загальних фосфатів (Р 2 О 5) 34 ступінь конверсії,%, не менше: 57 рН 6-7 Масова частка нерозчинного у воді залишку, не більше 0,3 Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:
Характеристики
азот 11.0%
вид добрива Рідке комплексне добриво ЖКП
Концентрована форма добрива да
Препаративна форма розчин
Термін зберігання 120.0 міс
Тип комплексного добрива ЖКП 11:37
упаковка автоцистерна доставка по Україні, великий автопарк
фосфор 37.0%
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре