Екоплант
8 грн.
Цена за 1 кг
Производитель: импорт
Страна производитель: Украина, СНГ
SKU: 616277226
Наличие В наличии

Минимальное кол-во для заказа этого товара: 1000.

Внимание!
В связи с ситуацией, уточняйте актуальные цены у менеджеров, спасибо!
Комплексне мінеральне добриво Екоплант, виготовлене з рослинної сировини - золи соняшника. Основна діюча речовина – калій в легкодоступних для рослин формах – не менше 28%. Крім калію, наше добриво містить фосфор – 4-5%, магній 8-12%, кальцій 10-17%, сірку 6-12% та важливі мікроелементи: залізо, бор, цинк, мідь, марганець, хром, молібден, кобальт. Сумарний вміст діючих речовин – не менше 70% - найвищий серед інших промислових гранульованих добрив. Екоплант не містить хлору, тому його можна застосовувати на таких чутливих до хлору культурах як картопля, овочі, плодові і ягідні, а також вносити під кукурудзу, соняшник, озимий і ярий ріпак, пшеницю, цукровий буряк. Екоплант має лужну реакцію (рН 10-11), містить до 25% карбонатів кальцію та магнію - тонна Екопланту за нейтралізуючою здатністю еквівалентна 0,35 тоннам вапна. При застосуванні Екопланту, окрім зростання урожайності, спостерігається збільшення вмісту сухих речовин (білків, жирів і вуглеводів) і покращується якість продукції, підвищується стійкість рослин до низьких температур, у кукурудзи зростає стійкість до стеблового полягання і до враження кореневими та стебловими гнилями; у зернових культур зростає вміст білку і крохмалю в зерні; у соняшника і ріпаку зростає олійність насіння і стійкість до хвороб. Завдяки гранульованій формі, Екоплант розчиняється поступово, не вимивається з орного шару ґрунту та має певний ефект післядії. Розмір гранул: 1,6-3,0 мм (дрібна фракція), 3 – 6 мм (середня фракція). Екоплант затверджено до використання в органічному сільському господарстві згідно зі Стандартом з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Постанови ЄС №834/2007 та №889/2008. Добриво Екоплант упаковане для потреб господарств в поліпропіленові мішки по 40 кг (згідно вимог Євросоюзу) та в біг-беги по 600 кг.
Характеристики
Вес 600
Вид удобрения экоплант
Калий 28.0 %
Концентрированная форма удобрения да
Максимальная влажность 20.0 %
Максимальная температура хранения 50.0 град.
Максимальная температура эффективного действия 60.0 град.
Минимальная температура хранения 50.0 град.
Минимальная температура эффективного действия 60.0 град.
Препаративная форма Гранулы
Срок хранения 120.0 мес
Упаковка Добриво Екоплант упаковане для потреб господарств в поліпропіленові мішки по 40 кг (згідно вимог Євросоюзу) та в біг-беги по 600 кг.
Фосфор 5.0 %
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Рейтинг Плохо           ХорошоХотите купить Екоплант недорого и с доставкой по в Украине? «Megachem.com.ua» рады представить Вам широкий ассортимент химической продукции от проверенных производителей Украины и Европы. С нами вы сможете найти все необходимое для различных отраслей промышленности по выгодным оптовым ценам или совершить покупку в розницу. Узнавайте больше информации у нашего отдела продаж по номерам: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 или оформите покупку на сайте и получите проффесиональную консультацию!

Оперативно доставим Екоплант в такие города: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Львов, Ивано-Франковск, Ровно, Луцк, Тернополь, Ужгород, Винница, Запорожье, Полтава, Черновцы, Николаев, Сумы, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Херсон и другие города Украины.