Аміачна вода
5 грн.
Цена за 1 кг
Производитель: ЧеркассыАзот
Страна производитель: Украина
SKU: 616274167
Наличие В наличии

Минимальное кол-во для заказа этого товара: 1000.

Внимание!
В связи с ситуацией, уточняйте актуальные цены у менеджеров, спасибо!
Аміачна вода для багатого врожаю за мінімальних витрат

Майже у 40% випадків урожайність сільськогосподарських культур залежить від технологій вирощування та сорту рослин. Проте чи не найбільше значення має родючість грунтів. Так, за відсутності необхідної концентрації азоту в землі, що сприяє швидкому, а головне – якісному зростанню зеленої маси, фахівці радять використовувати аміачну воду.

На відміну від твердих добрив, які ще на стадії виробництва потребують дотримання дорогих технологій гранулювання, сортування, сушіння та кондиціювання, вона дешевше, в середньому, на 30-40%. Те ж саме стосується мінеральних добрив. Щорічне зростання цін на газ робить їх доступними хіба що для заможних аграріїв.Добриво для всіх ґрунтів і рослин

В умовах постійного підвищення собівартості саме цієї групи товарів більшість фермерів обирають рідкі азотні добрива. Насамперед, аміачну воду. Порівняно з аміачною селітрою, вартість одиниці діючої сировини в ній у 1,5-2 рази дешевше. А оскільки всі операції з її використання частіше за все механізовані, можна уникнути значних витрат на робочу силу.

Аміачна вода – NH4OH – це 25-відсотковий розчин аміаку у прозорій рідині. Має різкий запах нашатирного спирту. Вміст азоту в ній складає 20,5%. Якщо йдеться виключно про другий сорт продукції, цей показник не перевищує 18%. Беззаперечною перевагою аміачної води є універсальність. Вона ідеально підходить усім без винятку рослинам і з успіхом застосовується на будь-яких грунтах. За умови внесення цього добрива у землю можливість вимивання корисних речовин атмосферними опадами дорівнює нулю. На відміну від амонічного азоту твердих добрив, азот аміачної води довше утримується в землі.

Нарешті, аміачну воду можна використовувати не лише для основної обробки грунту, а й для підживлення зернових, плодово-ягідних, городніх і навіть декоративних рослин. Головне – правильне застосування рідкого добрива. Перш за все, мається на увазі:

· загальновідома схема «постачальник-поле», якою доцільно скористатися при внесенні аміачної води у грунт в радіусі 20-30 км від постачальника;

· проміжне зберігання добрива на глибинних і прирельсових складах необхідне у радіусі його використання понад 30 км від постачальника (на прирельсові склади аміачну воду постачають у спеціально облаштованих цистернах з нижніми і верхніми люками; щоб перекачати добриво у резервуари, використовують складські насоси);

· аміачну воду безпечно перевозити будь-яким сільськогосподарським транспортом (якщо роботи ведуться на полях, застосовуються тракторні причепи з герметичними муфтами);

· рідкі азотні добрива краще зберігати у сталевих і скляних цистернах (якщо добриво готують до транспортування, його температура не повинна перевищувати 31,5 °C).Агрегати для безпечного використання водного аміаку

У США активно використовують до 50% рідких азотних добрив. Подібну картину можна було спостерігати й у Радянському Союзі. Особливо у 80-х роках, коли у загальній долі азотних добрив 40% належало саме аміачній воді. Для порівняння: в сучасній Україні водний аміак використовують лише 15% господарств. Така ситуація зумовлена браком техніки та спеціального обладнання для безпечного використання добрива, – запевняють фахівці.

Загалом, із цією метою можна застосовувати різні культиватори. Так, якщо йдеться про основну обробку грунту на глибині до 22 см, обов’язково знадобиться навісний культиватор КУ-3А. Він агрегатується з тракторами Т-150К. Напівпричіпний культиватор КУ-А6 – теж непоганий варіант. Його можна використовувати з тракторами потужністю 250-300 к.с. Так виконується безполицева обробка грунту зі збереженням на поверхні землі більше 58,5% післяжнивних решток. В Україні його використовують не лише в посушливих регіонах, а й у районах із додатковим зволоженням грунту.

Культиватори оснащені двома рядами дисків, лап і прикоткувальним котком. У спеціальному резервуарі міститься аміачна вода. Для її подачі використовується поршневий насос із приводом для котка. А за допомогою пульта управління можна встановити необхідну норму внесення рідкого добрива в грунт.

Відсікаючі пристрої на лапах культиваторів роблять неможливим довільне витікання водного аміаку під час розворотів і зупинок техніки. Для заправки резервуарів використовують герметичні муфти з кранами. Вони легко знімаються, а головне – передбачають можливість витікання та випаровування токсичної рідини. Культивація на глибині 10-15 см не можлива без АША-2. Цей агрегат містить резервуар, розрахований на 3500 л. Крім того, він обладнаний кількома насосами-дозаторами і агрегатується з трактором Т-150К.

Для якісної культивації також знадобляться агрегати АША-4, КПС-4 з резервуарами для безпечного використання аміачної води, КПС-8, КУ-3А, а також КУ-6А. Просапні культиватори КРН-5,6 та УСМК-5,4 із підживлювачем ЕКО-600Л необхідні під час міжрядкової культивації, що сприяє розгладжуванню тріщин. Так у землі тривалий час зберігається волога і поживні речовини, а шанси аграріїв зібрати багатий врожай помітно збільшуються.

Оскільки аміачна вода є токсичною речовиною, під час її транспортування, зберігання й особливо внесення в грунт слід дотримуватися правил техніки безпеки. Тільки так можна уникнути подразнення дихальних шляхів і слизових оболонок очей.
Характеристики
Вид удобрения Аміачна вода
Концентрированная форма удобрения да
Максимальная влажность 100.0 %
Максимальная температура хранения 100.0 град.
Максимальная температура эффективного действия 40.0 град.
Минимальная влажность 50.0 %
Минимальная температура хранения 100.0 град.
Минимальная температура эффективного действия -30
Препаративная форма Водная суспензия
Срок хранения 120.0 мес
Упаковка автоцистерна доставка по Украине, большой автопарк
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Рейтинг Плохо           ХорошоХотите купить Аміачна вода недорого и с доставкой по в Украине? «Megachem.com.ua» рады представить Вам широкий ассортимент химической продукции от проверенных производителей Украины и Европы. С нами вы сможете найти все необходимое для различных отраслей промышленности по выгодным оптовым ценам или совершить покупку в розницу. Узнавайте больше информации у нашего отдела продаж по номерам: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 или оформите покупку на сайте и получите проффесиональную консультацию!

Оперативно доставим Аміачна вода в такие города: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Львов, Ивано-Франковск, Ровно, Луцк, Тернополь, Ужгород, Винница, Запорожье, Полтава, Черновцы, Николаев, Сумы, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Херсон и другие города Украины.