Аміачна вода
3 грн.
Производитель: ЧеркассыАзот
Страна производитель: Украина
SKU: 616274167
Наличие В наличии
Краткое описание
Аміачна вода для багатого врожаю за мінімальних витрат Майже у 40% випадків урожайність сільськогосподарських культур залежить від технологій вирощування та сорту рослин. Проте чи не найбільше значення має родючість грунтів. Так, за відсутності необ...
Аміачна вода для багатого врожаю за мінімальних витрат

Майже у 40% випадків урожайність сільськогосподарських культур залежить від технологій вирощування та сорту рослин. Проте чи не найбільше значення має родючість грунтів. Так, за відсутності необхідної концентрації азоту в землі, що сприяє швидкому, а головне – якісному зростанню зеленої маси, фахівці радять використовувати аміачну воду.

На відміну від твердих добрив, які ще на стадії виробництва потребують дотримання дорогих технологій гранулювання, сортування, сушіння та кондиціювання, вона дешевше, в середньому, на 30-40%. Те ж саме стосується мінеральних добрив. Щорічне зростання цін на газ робить їх доступними хіба що для заможних аграріїв.Добриво для всіх ґрунтів і рослин

В умовах постійного підвищення собівартості саме цієї групи товарів більшість фермерів обирають рідкі азотні добрива. Насамперед, аміачну воду. Порівняно з аміачною селітрою, вартість одиниці діючої сировини в ній у 1,5-2 рази дешевше. А оскільки всі операції з її використання частіше за все механізовані, можна уникнути значних витрат на робочу силу.

Аміачна вода – NH4OH – це 25-відсотковий розчин аміаку у прозорій рідині. Має різкий запах нашатирного спирту. Вміст азоту в ній складає 20,5%. Якщо йдеться виключно про другий сорт продукції, цей показник не перевищує 18%. Беззаперечною перевагою аміачної води є універсальність. Вона ідеально підходить усім без винятку рослинам і з успіхом застосовується на будь-яких грунтах. За умови внесення цього добрива у землю можливість вимивання корисних речовин атмосферними опадами дорівнює нулю. На відміну від амонічного азоту твердих добрив, азот аміачної води довше утримується в землі.

Нарешті, аміачну воду можна використовувати не лише для основної обробки грунту, а й для підживлення зернових, плодово-ягідних, городніх і навіть декоративних рослин. Головне – правильне застосування рідкого добрива. Перш за все, мається на увазі:

· загальновідома схема «постачальник-поле», якою доцільно скористатися при внесенні аміачної води у грунт в радіусі 20-30 км від постачальника;

· проміжне зберігання добрива на глибинних і прирельсових складах необхідне у радіусі його використання понад 30 км від постачальника (на прирельсові склади аміачну воду постачають у спеціально облаштованих цистернах з нижніми і верхніми люками; щоб перекачати добриво у резервуари, використовують складські насоси);

· аміачну воду безпечно перевозити будь-яким сільськогосподарським транспортом (якщо роботи ведуться на полях, застосовуються тракторні причепи з герметичними муфтами);

· рідкі азотні добрива краще зберігати у сталевих і скляних цистернах (якщо добриво готують до транспортування, його температура не повинна перевищувати 31,5 °C).Агрегати для безпечного використання водного аміаку

У США активно використовують до 50% рідких азотних добрив. Подібну картину можна було спостерігати й у Радянському Союзі. Особливо у 80-х роках, коли у загальній долі азотних добрив 40% належало саме аміачній воді. Для порівняння: в сучасній Україні водний аміак використовують лише 15% господарств. Така ситуація зумовлена браком техніки та спеціального обладнання для безпечного використання добрива, – запевняють фахівці.

Загалом, із цією метою можна застосовувати різні культиватори. Так, якщо йдеться про основну обробку грунту на глибині до 22 см, обов’язково знадобиться навісний культиватор КУ-3А. Він агрегатується з тракторами Т-150К. Напівпричіпний культиватор КУ-А6 – теж непоганий варіант. Його можна використовувати з тракторами потужністю 250-300 к.с. Так виконується безполицева обробка грунту зі збереженням на поверхні землі більше 58,5% післяжнивних решток. В Україні його використовують не лише в посушливих регіонах, а й у районах із додатковим зволоженням грунту.

Культиватори оснащені двома рядами дисків, лап і прикоткувальним котком. У спеціальному резервуарі міститься аміачна вода. Для її подачі використовується поршневий насос із приводом для котка. А за допомогою пульта управління можна встановити необхідну норму внесення рідкого добрива в грунт.

Відсікаючі пристрої на лапах культиваторів роблять неможливим довільне витікання водного аміаку під час розворотів і зупинок техніки. Для заправки резервуарів використовують герметичні муфти з кранами. Вони легко знімаються, а головне – передбачають можливість витікання та випаровування токсичної рідини. Культивація на глибині 10-15 см не можлива без АША-2. Цей агрегат містить резервуар, розрахований на 3500 л. Крім того, він обладнаний кількома насосами-дозаторами і агрегатується з трактором Т-150К.

Для якісної культивації також знадобляться агрегати АША-4, КПС-4 з резервуарами для безпечного використання аміачної води, КПС-8, КУ-3А, а також КУ-6А. Просапні культиватори КРН-5,6 та УСМК-5,4 із підживлювачем ЕКО-600Л необхідні під час міжрядкової культивації, що сприяє розгладжуванню тріщин. Так у землі тривалий час зберігається волога і поживні речовини, а шанси аграріїв зібрати багатий врожай помітно збільшуються.

Оскільки аміачна вода є токсичною речовиною, під час її транспортування, зберігання й особливо внесення в грунт слід дотримуватися правил техніки безпеки. Тільки так можна уникнути подразнення дихальних шляхів і слизових оболонок очей.
Характеристики
Вид удобрения Аміачна вода
Концентрированная форма удобрения да
Максимальная влажность 100.0 %
Максимальная температура хранения 100.0 град.
Максимальная температура эффективного действия 40.0 град.
Минимальная влажность 50.0 %
Минимальная температура хранения 100.0 град.
Минимальная температура эффективного действия -30
Препаративная форма Водная суспензия
Срок хранения 120.0 мес
Упаковка автоцистерна доставка по Украине, большой автопарк
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Рейтинг Плохо           Хорошо